Skip to main content

Za nami premiera spektaklu „PeKiN” w Teatrze Żydowskim – minęło już co prawda kilka dnia, ale my wciąż skaczemy z radości…

28 i 29 listopada na Scenie Kameralnej Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie odbyły się premierowe pokazy naszego najnowszego przedstawienia – PeKiN-u na podstawie tekstu i w reżyserii Agaty Biziuk.

Z kilku powodów było to dla nas ważne wydarzenie! Po pierwsze – spektakl o Pałacu Kultury marzył nam się od kilku lat, po drugie – marzenie to udało nam się spełnić w zupełnie wyjątkowym miejscu, gdzie nasi nowi Przyjaciele otoczyli nas opieką i życzliwością, po trzecie – była to kolejna okazja do współpracy z naszymi niezawodnymi Realizatorami, którzy tylko utwierdzili nas w przekonaniu, że zawsze możemy na nich liczyć, po czwarte – poza spektaklem udało nam się zrealizować wartościowe, naszym zdaniem, przedsięwzięcia – debatę  „Polska oczami Pałacu Kultury” oraz pogłębiający wątki poruszane w przedstawieniu program edukacyjny skierowany do licealistów. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli! Jesteście wielcy!

Za ogromne zaufanie i nieocenioną pomoc na każdym etapie realizacji naszego małego marzenia dziękujemy Zespołowi Teatru Żydowskiego na czele z Panią Dyrektor, Gołdą Tencer! To zaczczyt!

Na kolejne pokazy spektaklu zapraszamy już w nowym roku:

9 stycznia | 12:00 i 19:00

10 stycznia | 12:00

6 lutego | 19:00

7 lutego | 19:00

BILETY | https://www.teatr-zydowski.art.pl/repertuar/

PS. Mamy ogromną nadzieję, że nie zawiedliśmy oczekiwań Muzeum Historii Polski i Wschodzącego Białegostoku, dzięki którym zrealizowaliśmy projekt…

fot. Katarzyna Chmura