Skip to main content

Przełom września i października był dla nas wyjątkowo intensywny! Odwiedziliśmy trzy miasta i zagraliśmy pięć wyjazdowych spektakli! Dziękujemy naszej niezastąpionej Ekipie – Maćkowi i Rafałowi – gdyby nie Wy…

Ostatnie dni września spędziliśmy w Wyszkowie, mieliśmy przyjemność trzykrotnie zaprezentować naszego Macbetta w ramach Młodzieżowej Akademii Teatralnej Pan Hilary w Wyszkowskim Ośrodku Kultury Hutnik. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i zaufanie – wiemy, że dla wyszkowskiej Publiczności zagramy jeszcze raz w tym sezonie, szczegóły już wkrótce! Szczególne podziękowania składamy na ręce Piotra Adlera, jeszcze raz gratulując zapału i wspaniałej organizacji!

Początek października należał za to do naszej noblistki – Skłodowska. Radium Girl w reż. Agaty Biziuk odwiedziła Kwidzyn i Lublin. Po pięciu latach znów pojawiliśmy się w repertuarze Festiwalu Animo w Kwidzynie. To bardzo sentymentalny powrót. Kochani, dziękujemy!

Zwieńczeniem naszego małego tournée był występ w przestrzeni Teatru Starego w Lublinie. To dla nas ogromny zaszczyt – bardzo dziękujemy za zaproszenie i mnóstwo ciepłych słów! Spotkanie z lubelską Publicznością moderowane przez Pana Łukasza Drewniaka na długo zostanie w naszej pamięci! Gorąco pozdrawiamy cały Zespół Teatru!

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją!

fot. Wojciech Nieśpiałowski (Teatr Stary w Lublinie)

fot. Festiwal Animo w Kwidzynie

fot. Waldemar Kosiński (Festiwal Animo w Kwidzynie)