Skip to main content

Drodzy Widzowie,

milczymy, fakt… Bynajmniej nie dlatego, że nic się u nas nie dzieje – wręcz przeciwnie, to bardzo intensywny czas dla naszego zespołu!

W ostatnich dniach września udało nam się – dzięki uprzejmości Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku i Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza, Filii w Białymstoku – zorganizować pełnowymiarowe, profesjonalne rejestracje video dwóch spektakli: Alicji po drugiej stronie lustra w reż. Przemysława Jaszczaka i Skłodowskiej. Radium Girl w reż. Agaty Biziuk. Już niedługo uruchomimy pełny repertuar on-line, bilety na wirtualne pokazy naszych przedstawień będzie można zakupić, korzystając z naszej strony internetowej, mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem!

Wrzesień i październik to również dwa festiwale – mieliśmy przyjemność spotkać się z białostocką i kwidzyńską Publicznością. Za nami Alicja po drugiej stronie lustra w ramach Festiwalu Kierunek Wschód IV i długo wyczekiwana Calineczka dla dorosłych w ramach 15. Międzynarodowego 19. Festiwalu ANIMO w Kwidzynie! Za zaproszenie dziękujemy naszym Przyjaciołom – organizatorom imprez – Teatrowi Dramatycznemu i Scenie Lalkowej im. J. Wilkowskiego! Dziękujemy za zaufanie – możliwość spotkania z publicznością w tym przedziwnym sezonie teatralnym jest dla nas niebywałą przyjemnością!

Nie można zapomnieć również o tym, że rozpoczęliśmy próby do nowej premiery, spektaklu inspirowanego malarstwem i street art’em – GALLERY OF MODERN heART już w połowie listopada będzie można zobaczyć na deskach sceny kameralnej białostockiego Dramatu! Na naszym pokładzie witamy wspaniały zespół realizatorów: Elę Chowaniec (dramaturgia), Anię Sawicką-Hodun (ruch sceniczny), Maksa Maca (scenografia), Nataszę Topor i Darka Chocieja (muzyka), Agnieszkę Waszczeniuk (multimedia), Olę Miskę-Iwańczyk (lalka) i dobrze Państwu znanego Macieja Iwańczyka (reżyseria światła). Produkcję spektaklu dofinansowano ze środków z budżetu Miasta Białegostoku i Województwa Podlaskiego. Realizację video pokazu premierowego, który już niedługo zapowiemy, dofinansowano ze środków z budżetu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania COVID-19.

Przyznajcie, dużo się dzieje!

Miejcie się dobrze i zdrowo!

Pozdrawiamy!

fot. Bartek Warzecha (Alicja po drugiej stronie lustra / Festiwal Kierunek Wschód IV)
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.