Skip to main content

To jest news! Mamy to! Nasz Madagaskar w finale 28. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej! Radość!

 

Z dumą i radością donosimy, że spektakl Madagskar, który przygotowaliśmy w koprodukcji z Teatrem Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie znalazł się w gronie 13 finalistów 28. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Wyróżnienie to jest tym większe, że do tegorocznej edycji Konkursu zgłoszono rekordową liczbę 142 spektakli.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy sprawili, że tropikalna wyspa zmaterializowała się na scenie: autorce tekstu Magdzie Drab, reżyserce Gosi Dębskiej, scenografce Ľudmile Bubánovej, kompozytorowi Ignacemu Zalewskiemu, choreografce Agnieszcze Konopce, autorom projekcji Marysi Porzyc i Tomkowi Jóźwinowi, mistrzowi świateł Maćkowi Iwańczykowi, kierownikowi literackiemu Teatru Żydowskiego Remkowi Grzeli, wspaniałym aktorom – Pani Dyrektor Gołdzie Tencer, Piotrowi Siereckiemu i Markowi Węglarskiemu oraz całej ekipie Teatru na czele z Gosią, Olą, Jankiem, Kubą i Igorem.

Trzymajcie za nas kciuki – ogłoszenie wyników już 1 lipca!

INFORMACJE O FINALISTACH: KLIKNIJ

#finał #konkurs #teatrpapahema #teatr #team #dreamteam #madagaskar