Skip to main content

I po premierze… Wczorajszy wieczór należał do Słoików. Na scenie foyer Teatru WARSawy premierowo zaprezentowaliśmy „Niepodległość słoików”, czyli stand-up Rafała Rutkowskiego ze specjalnym udziałem lalek.

Dziękujemy wszystkim Realizatorom – Agacie Biziuk, Nataszy Topor i Oldze Ryl-Krystianowskiej. Drogie Panie, jesteście niezastąpione! Dziękujemy również Dyrekcji i Pracownikom Teatru WARSawy – to była szalenie miła współpraca! Specjalne podziękowania należą się również Joli Bielaście i Magdzie Godlewskiej z Teatru Montowania oraz Hannie Białoń (Futura PR)!

W Teatrze WARSawy gramy przez cały weekend – 29 września o 21.30, a 30 września o 19.00. Już niedługo premiera częstochowska – zagramy 4 listopada o 18.00 w klubie Muzyczna Meta – wstęp wolny!

Po pokazie premierowym odbyło się spotkanie z widzami moderowane przez Paulinę Potasińską, wykładowcę w Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców „Polonicum” UW oraz Dominika Olędzkiego, dziennikarza radiowego. Wydarzenie odbyło się w ramach realizacji projektu pn. „Sny o Warszawie – spektakl w konwencji lakowego stand-up’u poruszający tematykę struktury społecznej ludności Warszawy”.

Serdecznie dziękujemy za tak entuzjastyczne przyjęcie!

fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Zrealizowano w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Częstochowy.