Skip to main content

28 września 2018, Teatr WARSawy

Znamy już termin naszej nadchodzącej premiery! Po raz pierwszy „Niepodległość słoików” Agaty Biziuk zagramy dla Was 28 września (piątek) o godzinie 19.00 w Teatrze WARSAWy. Kolejne prezentacje zaplanowane są na 29 września (sobota) o godzinie 21.30 i 30 września (niedziela) o godzinie 19.00. Bilety znajdziecie na stronie Teatru WARSawy (https://teatrwarsawy.pl/#/repertuar) i w jego kasie czynnej od wtorku do niedzieli w godzinach 14.00-19.00 (Rynek Nowego Miasta 5/7).

Można  je rezerwować:

telefonicznie – 22 468 00 99

lub

mailowo – pisząc na adres bilety@teatrwarsawy.pl.

Spektakl premierowy nie jest biletowany, informacja o możliwości rezerwacji bezpłatnych wejściówek zostanie opublikowana po 10 września 2018 roku.

Spektakl. Komedia. Dramat. Stand-up. I… Muppet Show! Wszystko to jednego wieczora, i to na jednej scenie! Teatr PAPAHEMA i Teatr Montownia zapraszają na widowisko, jakiego jeszcze nie było. Rafał Rutkowski opowie Państwu o ekscytacjach i zgryzotach ryzykantów, których bryza nadziei na lepsze jutro przywiała do Warszawy – pępka świata zwanego Polską. Temat aktualny, bo przecież wszyscy – niezależnie od wieku, płci, wzrostu, wyznania i orientacji – zmierzamy do Warszawy. Tęsknota za stolicą jest jak nasz spektakl: demokratyczna, tolerancyjna i poprawna politycznie. Żeby nie być gołosłownym czy po prostu nudnym, Rafał zaprasza do swojego Show kilka osób, które poręczą za jego gadaninę, wypruwając sobie flaki. Spokojnie! To przecież Muppet Show. Polska Ulica Sezamkowa. Wiadomo, lalki zarażają radością, a cierpią zawsze bezboleśnie. Rozgadane, rozśpiewane i chętne do intymnych zwierzeń freaki z całej Polski: Podlaski Śledź, Miś z Zakopanego, Aktor z Prowincji, Warszawska Syrenka i inni zapewnią rozrywkę, która pomoże oswoić lęki, ukoić nerwy i zażegnać konflikty. Czego chcieć więcej?!

tekst: Agata Biziuk
lalki i kreacja przestrzeni: Olga Ryl-Krystianowska
muzyka: Natasza Topor
obsada: Rafał Rutkowski, Paulina Moś, Helena Radzikowska, Paweł Rutkowski, Mateusz Trzmiel
produkcja: Teatr PAPAHEMA

Zadanie współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.
Zrealizowano w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Częstochowy.