Skip to main content

Szanowni Państwo,

z przykrością zawiadamiamy, że w związku z zarządzeniem sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – w sprawie przeciwdziałania szerzeniu się koronawirusa SARS-COV-2 – decyzją Dyrekcji Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich najbliższe pokazy spektaklu PeKiN (18 | 19 marca) zostają odwołane. Spieszymy też poinformować, że z uwagi na zawieszenie działalności artystycznej Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białystoku sprzedaż biletów na kwietniowe pokazy Skłodowskiej. Radium Girl (29 | 30 kwietnia) została wstrzymana.

Poniżej zamieszczamy komunikaty obu Teatrów dotyczące możliwości zwrotu biletów:

Teatr Żydowski w Warszawie | w sprawie zwrotu biletów uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Biurem Obsługi Widowni lub kasą biletową przy ul. Senatorskiej 35 (BOW: bow@teatr-zydowski.art.pl, Olga Jagnicka, tel.: 22 526 20 34; 502 544 495, o.jagnicka@teatr-zydowski.art.pl);

Teatr Dramatyczny w Białymstoku | zwrot biletów możliwy jest tylko w Kasie Teatru, za okazaniem paragonu i biletu, kasa czynna jest od wtorku do soboty w godz od 14.00 do 20.00 (tel. 85 74 99 175).

O wszelkich zmianach repertuarowych będziemy informować Państwa na bieżąco, również w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że niedługo znów będzie nam dane dla Państwa zagrać, a kryzys epidemiologiczny minie.

Tym samym życzymy dużo spokoju – uważajmy na siebie, nie dopuśćmy do obniżenia swojej odporności i przede wszystkim – nie panikujmy. Wszystkiego dobrego – nam wszystkim – na najbliższe dni!

Zespół Teatru PAPAHEMA

PS. Fotografia popiersia mistrza wszech czasów pochodzi z naszego archiwum dokumentującego pobyt na Festiwalu Szekspirowskim w Neuss w Niemczech w 2018 roku – piękne wspomnienie wspaniałej przygody w tym trudnym dla nas wszystkich momencie…

fot. Katarzyna Pietruska