Skip to main content

Czas się podsumować: za nami 74 spektakle na 21 świetnie wyposażonych scenach, ten sezon to również 2 premiery, 2 nagrody i 8 arcyzdolnych aktorów, którzy zechcieli z nami współpracować. Tak prezentuje się 5. w naszej historii teatralny sezon… Przed nami jeszcze jedno wyzwanie – znaleźć nowy magazyn, a potem to już tylko plaża, gofry, piwko i mewy… Drodzy Widzowie, dziękujemy, że jesteście z nami!

Oto instytucje kultury, na których scenach mieliśmy przyjemność prezentować swoje spektakle, a także festiwale i przeglądy teatralne, z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, TEATR POLONIA, TEATR WARSawy, Teatr Miejski w Gliwicach, Teatr Montownia, Teatr im. St.I. Witkiewicza w Zakopanem, Teatr na Plaży w Sopocie, Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Muzyczna Meta w Częstochowie, Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Teatr Lalki i Aktora w Łomży, Uniwersyteckie Centrum Kultury w Białymstoku, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Akademia Umiejętności Pan Hilary w Wyszkowie, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w Krakowie, Festiwal Szekspirowski w Globe Neuss w Niemczech, Chorzowski Teatr Ogrodowy, Letni Ogród Teatralny w Katowicach, Chorzowskie Centrum Kultury, Perspektywy – 9 Hills Festival, Teatr Łaźnia Nowa, Bulwar[T] Sztuki, Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra – gdyby nie Wy… Dziękujemy!!!

Za nieustające wsparcie dziękujemy: Miastu Wschodzący Białystok, Miastu Stołecznemu Warszawie, Miastu Częstochowie, Maciejowi Iwańczykowi, wypożyczalni eastrent.pl – wypożycz auto w Białymstoku i drukarni AlterStudio! Dziękujemy za zaufanie i pomoc!

Drodzy Aktorzy: Katarzyno Pietruska, Łukaszu Borkowski, Rafale Pietrzaku, Rafale Rutkowski, Macieju Wierzbicki, Sławomirze Packu, Adamie Krawczuku, Łukaszu Borsuku Kucharzewski – grać z Wami to zaszczyt i czysta przyjemność!

Zachęcamy do śledzenia naszego repertuaru! Nowy sezon rozpoczniemy już 12 września Poskromieniem złośnicy w Uniwersyteckim Centrum Kultury w Białymstoku (wstęp wolny), zapraszamy!!

Więcej informacji: