Skip to main content

W piątkowy wieczór na scenie kameralnej Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku odbyła się premiera naszego najnowszego spektaklu – PROCESU. REKONSTRUKCJI!

Dziękujemy naszej wspaniałej Ekipie: Nataszy Topor (muzyka), Annie Sawickiej-Hodun (choregorafia), Maćkowi Iwańczykowi (światło) – jesteście wielcy!

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Dyrekcji, Zespołu i Pracowników Teatru – wielkie dzięki za gościnność i nieustającą pomoc!

Za ogromne zaufanie dziękujemy Miastu Białystok i Województwu Podlaskiemu!

Drodzy Widzowie, to był wspaniały weekend, cieszymy się, że spędziliście go właśnie z nami – kolejne pokazy PROCESU. REKONSTRUKCJI już w lutym 2019 roku (2, 3 lutego, godz. 19.00)!

Od wtorku (18 grudnia) rozpoczynamy cykl pokazów szkolnych. Pragniemy przypomnieć, że spektaklowi towarzyszą działania związane z realizacją programu edukacyjnego – do białostockich liceów trafią egzemplarze materiałów dydaktycznych, nad których opracowaniem czuwały nauczycielki języka polskiego II i VI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku: Magdalena Dziejma, Marta Danilczyk i Marta Pawłowska-Banach. Bardzo dziękujemy za współpracę!!

fot. Bartek Warzecha