Skip to main content

W miniony czwartek mieliśmy tę niebywałą przyjemność, by – po dłuższej przerwie – ponownie odwiedzić Białystok. Nasz PeKiN pojawił się w repertuarze Festiwalu Wschód Kultury / Inny Wymiar! Bardzo dziękujemy festiwalowej Publiczności za odwiedziny – grać dla Państwa to zaszczyt! A wszystkich tych, którym nie udało się odwiedzić nas w Teatrze, zapraszamy do obejrzenia retransmisji spektaklu, która dostępna będzie m.in. na naszym facebookowym fanpage’u – 26 sierpnia o 19:00.

Dziękujemy Białostockiemu Ośrodkowi Kultury i Narodowemu Centrum Kultury za zaproszenie i zaufanie. Dziękujemy Teatrowi Dramatycznemu za gościnność i udostępnienie sceny kameralnej, a Teatrowi Żydowskiemu za nieocenione wsparcie – współpraca z Państwem to czysta przyjemność!

Zachęcamy do zapoznania się z przemiłą recenzją redaktora Jerzego Doroszkiewicza (Kurier Poranny Białystok) i fotorelacją autorstwa Natalii Kaliny.

RECENZJA: https://poranny.pl/wschod-kulturyinny-wymiar-2020-teatr-papahema-pekin-czyli-historia-palacu-kultury-i-nauki-wedlug-agaty-biziuk-zdjecia-wideo/ar/c13-15138034


fot. Natalia Kalina